You are here

Kliendiportaali funktsioonid

Kliendiportaal yourKONECRANES.com pakub teile veebi kaudu käepärase täieliku ülevaate oma varadest ja suhtest Konecranesiga. Pääsete juurde ülevaatuse ja hoolduse aruannetele, hooldusgraafikutele, hooldusajalugudele, varade loendile ning hoolduse kulu- ja lepinguandmetele. Portaali yourKONECRANES kaudu saate koguni esitada hooldustaotlusi.

Ülevaade

Saate kiirülevaate kõigi oma varadega seotud ohuhoiatustest, riskidest ja kulutustest. TRUCONNECT®-i hoiatused kuvatakse ülaosas koos kraana kasutusega töötundide ja käivituste järgi. Riskikokkuvõte teie seadmete kohta hõlmab ohutusriske, tootmisriske, lahtisi riske ja täiustusvõimalusi. Saate vaadata ka teenuse kogukulusid või kulusid iga seadme kohta. Tegevuste vahekaardil on toodud kõik hooldustööd valitud ajavahemikus, dokumentide vahekaardil saate vaadata kõiki valitud ajavahemikul loodud või üleslaaditud dokumente ja uue hoolduse taotlemise nupu abil saate esitada uue hooldustaotluse vaid ühe klõpsuga. Teavet oma teenuseülevaate ja äriülevaate kohta saate vaadata igal ajal.

TRUCONNECT

Kaugjälgimise kasutusandmeid saab vaadata seadmepargi või ühe seadme kohta. Kokkuvõttevaade võimaldab kuupäeva järgi hõlpsat filtreerimist. Selge graafik näitab töötunde, telfri ülekoormusi, hädaseiskamisi ja ületemperatuure. Samuti näete hinnangulist või järelejäänud hooldusiga või projekteeritud kasutusiga.

Varade loend

Saate kõiki oma varasid näha ühes kohas, sh. TRUECONNECTI ja hooldusvarasid. Selles loendis saate vaadata iga vara üksikasjalikke andmeid, nagu kirjeldus, asukoht ja TRUECONNECTI võrguolek.

Hoolduskalender

Kalendrivaates saate vaadata lõpetatud ja tulevasi hooldustöid. Värvikoodid näitavad teenuse olekut ja filtreerimine võimaldab kuvada tööd hooldustoote järgi.

Hooldusülevaade

Pärast hooldusvisiiti suhtleb teiega hooldusspetsialist kohalikust filiaalist, et vaadata läbi antud soovitused ja pakkumised, vastata teie küsimustele ning planeerida uusi etappe. Seda teavet saate vaadata igal ajal portaalis yourKONECRANES.com. Tegevuste vahekaardil kuvatakse lõpetatud hooldustaotluse järgi filtreerimisel teile hiljutise hoolduse põhikokkuvõte. Näete oma viimase hoolduse riskikokkuvõtet ja üksikasju iga ülevaadatud komponendi kohta, samuti soovitusi ja kommentaare.

Äriülevaade

Teie praeguse hooldusprogrammi ettevõtte tasemel ülevaate eesmärk on näidata investeeringutasuvust ja edendada pidevat täiustumist. Portaal sisaldab teie äriülevaates esitatud teavet ja pääsete sellele juurde igal ajal vahekaardilt Äriülevaade.

Saate vaadata nii oma lepinguteavet kui ka lepinguga seotud hooldustooteid. Kulutuste jaotises kuvatakse kulutuste diagrammid ja hoolduse võtmemõõdikud. Varasid saab sortida kulutuste järgi ning filtreerida hoolduse tüübi järgi või vaadata kõiki kulutusi korraga. Teine filter võimaldab teil vaadata varasid olulisuse järgi, nii et näete oma olulisimate varade trende ja kulutusdiagramme.