You are here

Kraana geomeetriline uuring CraneQ™

PÕHJALIK ÜLEVAADE SILDKRAANA GEOMEETRIAST

Kas teie kraanadel esineb enneaegset rataste või rööbaste kulumist, konstruktsiooni komponentide defekte või ajamiga seotud rikkeid? Kõik need probleemid on sageli tingitud kraana ebaõigest geomeetriast. Kas teie kraana operaatorid on kurtnud, et kraana kasutamisel kostab kummaline müra või seda ei saa õigesti positsioneerida? Kraana geomeetriline uuring CraneQ aitab teil teha kindlaks nende kõrvalekallete põhjuse, mis aitab vältida suuremaid probleeme ja kulukat seisuaega.

Kontrollime uuringul CraneQ kraana joondust ning teeme kindlaks, kas otsavankrid on üksteise suhtes paralleelsed ja sillatala suhtes risti, sest ainult nii saab kraana rööbastel nõuetekohaselt liikuda. Lisaks sellele kontrollitakse otsavankrite geomeetriat ja rataste joondust. Mõõdetakse ka kraana talade kumerust.

CraneQ põhineb täiustatud ja traditsioonilistel mõõtmismeetoditel. Patenteeritud tarkvara kasutavad kogenud tehnikud teostavad teie kraana kohta äärmiselt täpse geomeetrilise analüüsi. Lisaks uuringu tulemustele anname teile asjatundlikku nõu korrigeerivate meetmete planeerimiseks.

Uuring CraneQ hõlmab alljärgnevat.

• Rataste ja otsavankrite joonduse täppismõõtmine
• Kraana ja selle liikuvate komponentide üldjoonduse kontrollimine
• Kraana tala kumeruse hindamine
• Üksikasjalikud täpsed tulemused ja süvaanalüüs
• Soovitused rataste ja kraana joondamiseks