Korrigeeriv hooldus ja moderniseerimine

Korrigeerivat hooldust teostatakse pärast vea tuvastamist ja selle eesmärgiks on taastada kraana seisukord, milles kraana saab täita oma ettenähtud funktsiooni. Teadaolevate vigade õigeaegne kõrvaldamine vähendab erakorraliste rikete tekkimise ohtu ning see on sageli ka eeskirjade alusel nõutav.

Moderniseerimiskomponendid kujutavad endast suhteliselt lihtsat ja soodsat viisi olemasolevale sildkraanale kaasaegsete funktsioonide ja tehnoloogiate lisamiseks. Levinud uuendused hõlmavad telfri ja komponentide asendamist ning kiirusregulaatori, raadio teel kaugjuhtimise süsteemi ja LED-valgustuse lisamist. Kaasajastamisega võrreldes eeldab moderniseerimiskomponentide kasutamine üldjuhul oluliselt vähem eelplaneerimist ja lühemat tööseisakut.

corrective_maintenance_and_retrofits.jpg

Kraana planeeritud parandustööd

Teadaolevate vigade kõrvaldamine suurendab ohutust ja vähendab kulusid. Ülevaatuste ja ennetava hoolduse käigus tuvastatud komponentide vead dokumenteeritakse ning korrigeerivad toimingud arutatakse teiega läbi. Korraldame kraana ja telfri parandustööd teie tootmisgraafikust lähtudes, et minimeerida tööseisakut.

Rikke korral võtke meiega ühendust, et saada lisateavet erakorraliste parandustööde kohta.

planned_crane_repairs.png