You are here

Elektrilise kett-telfri asendamine

Kett-telfer CLX

Vastupidav telfer, mis kohandub teie vajadustega

Ettevõtte Konecranes telfri moderniseerimine tagab suure jõudluse aastateks. Ettevõtte Konecranes kett-telfrite konstruktsioon tagab tööstusrakendustes paindlikkuse ja vastupidavuse.

Elektrilist kett-telfrit saab kasutada tööjaamas, sõidumehhanismiga sildkraanal või noolkraanal. Ettevõtte Konecranes kett-telfrid CLX® on kõigil neil kasutusaladel ideaalsed asendustelfrid.

Elektrilist kett-telfrit saab töökojas teisaldada ja kasutada erinevatel otstarvetel. Kompaktne ruum, konksu kinnitus, lükatav käru, mootoriga käru ning mitmed teised valikud annavad teile vajaliku paindlikkuse.

Ettevõtte Konecranes kett-telfrite moderniseerimiskomponendid tagavad hõlpsa juurdepääsu ja hoolduslihtsuse

Telfri CLX mootor on hõlpsalt ligipääsetav, hooldatav ja asendatav. Sama lihtsalt hooldatavad on ka kettülekanne, hõõrdkaitsesidur, telfri piirlülitid, elektrikomponendid ja hammasrattad. Tänu sellele on telfri hooldusele kuluv aeg ja väljaminekud väiksemad ning lühem tööseisak suurendab tootlikkust.

Telfri moderniseerimine võib suurendada töökoha ohutust

Ettevõtte Konecranes telfrite standardsed ülemised ja alumised piirlülitid on vastupidavad. Keskkonnamõjude eest kaitstud piirlülitid täiustavad jõudlust ja suurendavad nii telfri kui ka kasutaja ohutust.

Pidur on kett-telfri kriitilise tähtsusega osa, mis mängib tõsteseadmete ohutuse juures olulist rolli. Isereguleeruva piduri konstruktsioon tagab selle vastupidavuse telfri tööea vältel.

Ettevõtte Konecranes patenteeritud kettülekanne avaldab ketile väiksemat koormust, mis võib suurendada töökoha ohutust ning pikendada teie uue telfri tööiga. Pidur ja hõõrdkaitsesidur vähendavad siduri rikke korral koorma kukkumise ohtu.

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.