You are here

LED-valgustuse moderniseerimiskomplekt

LED-valgustus kraanadele

LED-VALGUSTUSE MODERNISEERIMISKOMPLEKT SÄÄSTAB ENERGIAT KUNI 60%

LED-valgustuse moderniseerimiskomplekt aitab teil säästa raha, tagab hea valgustuse ning annab kraanale kaasaegse välimuse.

LED-VALGUSTID ON VASTUPIDAVAMAD

Kraana valgustite ja lampide asendamine võib olla kulukas. Tavaliste metallhalogeniidvalgustite ja halogeenvalgustite tööiga on lühike ning need võivad vibratsiooni tõttu kahjustuda. Seepärast kaasnevad nende valgustite kasutamisega suuremad kulud ja väiksem tõhusus. LED-valgustuse moderniseerimiskomplekt varustab teid valgustitega, mille tööiga on oluliselt pikem ning lisaks on nende valgustite vibratsioonitaluvus tunduvalt parem.

VALGUSTITE SUUR ENERGIATARVE

Traditsioonilised valgustid võivad moodustada kraana kasutatud elektrist 50–90 protsenti. LED-valgustuse moderniseerimiskomplekti soetamine aitab kraana kasutamisega kaasnevaid kulusid märkimisväärselt vähendada.

LED-valgustid valgustavad tööala sama hästi kui standardvalgustid, kuid tarbivad energiast vaid veidi rohkem kui kolmandiku. See tähendab, et saate LED-valgustuse abil kraana energiatarbimist vähendada kuni 60% võrra.

OHUTUMAD JA KASUTAJASÕBRALIKUMAD VALGUSTID

Kuna LED-valgustite valgusvihk on paremini suunatud, väheneb oht, et koorma vaatamisel võiks valgusti kraana operaatorit pimestada. Lisaks ei haju LED-valgustite puhul valgus lateraalselt, vaid on suunatud täpselt soovitud kohale: koormale ja tööjaamale või objektile.