You are here

Telfri ja kraana parandus

Plaanilised või erakorralised sildkraana parandustööd

Konecranes hooldab ülemaailmselt rohkem kraanasid kui ükski teine ettevõte ning annab tööd rohkem kui 3500 eriteadmistega tehnikule. Pole vahet, kas parandustööd on erakorralised, planeeritud või hõlmavad uuendusi, Konecranes teeb teie seadmed taas töökorda.

Teame, et seadmete seisuajal kannatab tootmine. Meie tehnikud lähtuvad parandustööde vajaduste rahuldamisel teie töögraafikust ja ajalistest piirangutest.

Konecranes pakub korrigeeriva hoolduse teenuseid, mille alla kuuluvad planeeritud, eelvolitusega ja jooksvad parandustööd.

SILDKRAANA PLANEERITUD JA EELVOLITUSEGA PARANDUSTÖÖD

Planeeritud parandustööde ajastamise aluseks on ülevaatusraportid ja hooldusaruanded. Optimaalsel juhul kooskõlastatakse parandustööde aeg teiega ja lähtutakse teie tootmisgraafikust. Meie tehnikute suurepärane varustus võimaldab neil teostada mitmesuguseid planeeritud parandustöid, mille hulka kuuluvad mis tahes komponendi või seadme osa parandamine, reguleerimine ja asendamine.

Eelvolitusega parandustööd annavad täisvolituse korrigeeriva hoolduse teostamiseks teatud mahus, et väiksemad remonditööd ja või seadistused saaksid tehtud kiiresti ja tõhusalt. Need teostatakse tavaliselt ülevaatuse või ennetava hoolduse käigus.

Loomulikult reageerime ka teie jooksvalt või hädaolukorras tekkinud remondivajadustele.

Leidke ettevõtte Konecranes lähim hooldusosakond