You are here

Trosstelfri asendamine

Trosstelfri renoveerimine

Kas teie telfri kasulik tööiga on möödunud? Ükskõik kui hästi te telfrit ka ei hooldaks, ei pea see vastu igavesti.

Ettevõtte Konecranes telfrite CXT moderniseerimiskomponente saab paigaldada enamikule kraanadele. Meie telfrite moderniseerimiskomponentide konstruktsiooni keskmes on paigalduslihtsus ja tootmisseisakute minimeerimine.

TELFRID CXT TÄIUSTAVAD KOORMA KÄSITSEMIST JA LIHTSUSTAVAD HOOLDUST

Telfril CXT on mitmeid funktsioone, mis lihtsustavad koorma käsitsemist ja hooldust. Tänu adaptiivsele kiirusvahemikule muutub mootori kiirus vastavalt koormale. See võimaldab kasutada optimaalset kiirust ja suurendada raskete koormate käsitsemisel ohutust. Selle hooldussõbralik säärimisega disain tagab parema juurdepääsu ülemistele trossiratastele ja ülekoormusseadisele, muutes trossivahetuse, trossi pikkuse reguleerimise ning trossirataste asendamise kiireks ja lihtsaks.

VASTUPIDAVAD PIDURID VAJAVAD MINIMAALSET HOOLDUST

Telfri mootorpidurid on hermeetilised ja tolmukindlad. Madala hooldusvajadusega ja sujuvalt töötavad pidurid CXT vajavad minimaalset hooldust ning peavad vastu rohkeid töötsükleid.

MOOTORI KONSTRUKTSIOON VÄHENDAB HOOLDUSELE KULUVAT AEGA

Mootori ainulaadne paigutus trumlis kaitseb mootorit saasteainete eest ja suurendab samal ajal jahutusvõimsust. Disain tagab hõlpsa juurdepääsu mootorile ja pidurile, kui vajalik on nende hooldus.