You are here

MIS ERISTAB ETTEVÕTET KONECRANES TEISTEST?

Olelustsükli hooldus

Meie pakutava kraanahoolduse keskmes on olelustsükli hooldus – põhjalik ja süstemaatiline lähenemine hooldusele, mida toetavad tippklassi tööriistad ja protsessid. Olelustsükli hindamise tulemuseks on kõrgeim olelustsükli väärtus, tööaja tootlikkuse maksimeerimine ja seisuaja kulude minimeerimine.

Reaalajas hooldus

Kasutame tööstuslikku internetti, et juhtida hoolduslahenduste arengut kaugjälgimise, diagnostika, analüütika ja kasutuspõhise prognostilise hoolduse abil. Pakume läbipaistvat ja jagatud teavet, reaalajas nähtavust ning ainulaadset kliendikogemust.

Ohutuskultuur ja aruandlus

Ettevõttes Konecranes ei ole ükski töö nii tähtis ega hooldus nii pakiline, et me ei saaks võtta aega oma töö ohutult ja korrektselt tegemiseks.

Kliendile keskendumine

Meie konsultatiivne lähenemine aitab meil saada põhjaliku ülevaate teie protsessidest ja äritegevusest.

Lai teenuste ja toodete valik

Konecranes pakub teie vajadustele kohandatud hooldusprogrammide ja toodete terviklikku valikut.

Geograafiline lähedus

Asume teile lähedal ja oleme saadaval kõikjal maailmas ‒ meie hooldusvõrgustik on tööstuse suurim ja laiahaardelisim. Meie eesmärk on saada juhtivaks kohalikuks kraanahoolduse pakkujaks kõigil turgudel.

Personal

Tööstusharu juhtiva ettevõttena on meie palgal olevad töötajad parimad. Nad ei lahku meie juurest, sest oleme pühendunud kasvule ja arengule.

Teadmised

Meil on kõige põhjalikumad tehnilise väljaõppe ja sertifitseerimise programmid, mis on välja töötatud ohutuse ja tootlikkuse suurendamiseks. Meie teenus tugineb tippklassi tehnilise toe võrgustikule.

Kogemused

Oleme tööstusharus enam kui 100-aastase pikkuste kogemustega liidripositsioonil lõppvalmistaja ja meie hoolduslepingud hõlmavad 430 000 seadet. Ettevõtte Konecranes kogemus kajastub arvukates omandatud tootemarkides ja sisse seatud alusbaasis. Kõigi meie tootemarkide intellektuaalomand kuulub meile.

Tehnoloogia

Tööstusharu juhtiva uurimis- ja arendustegevuse ettevõttena ning nutikate tehnoloogiate teerajajana oleme end uuenduslike toodete ja teenuste pakkumisel ning toetamisel tõestanud.