You are here

Tarkvara MAINMAN abil teostatav planeeritud hooldus

Tarkvara MAINMAN abil teostatav planeeritud hooldus

Planeeritud hooldus, mille keskmes on kogemused ja tehnoloogia

Tarkvara MAINMAN® Q3 abil teostatav planeeritud hooldus on ennetava hoolduse programmi CARE alustalaks. See on hooldusteenus, mis annab teile suunised planeerimiseks, jälgimiseks, aruandluseks ja hooldusalasteks konsultatsioonideks. Meie konsultatiivset lähenemisviisi toetavad ainulaadne tehnoloogia MAINMAN® Q3, patenteeritud riskihinnang ja soovitusmeetod ning ülemaailmne asjatundlikkus hoolduse valdkonnas.

See on sildkraanade tööstuses unikaalne ning annab põhjaliku ülevaate teie seadmete seisukorrast ja korralistest hooldustöödest (näiteks reguleerimisest ja määrimisest), mis aitab tagada tootjate hooldusalaste soovituste järgimist. Teenus hõlmab ennetava hoolduse ülevaatust, visuaalseid kontrolle, korralist hooldust ning teie tõsteseadmete talitlusnäitajate ja funktsionaalsuse testimist.

Ettevõttel Konecranes on kraanade ülevaatuse ja hoolduse alal aastakümnetepikkune kogemustepagas, mida toetab meie patenteeritud tehnoloogiaplatvorm MAINMAN. Saame teile pakkuda intelligentsemat ja kiiremat klienditeenindust.

Tehnoloogia MAINMAN® Q3 on teerajaja uudses ja täiustatud lähenemises
 

Valige hoolduste ja ülevaatuste jaoks MAINMAN® Q3, mis pakub järgmist:

• elektroonilised hooldusraportid ja ülevaatusaruanded;
• integreeritud äritegevuse ja ohutuse ülevaated;
• YourKonecranes.com – veebiportaal, mis võimaldab reaalajas brauseripõhist juurdepääsu teie seadmete andmetele ja hooldusajaloole;
• täiustatud ohutusalane aruandlus, mis tõstab esile ohutusega seotud probleemid ja riskid.

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.