Põhjused sildkraana moderniseerimiseks

• Kriitilise tähtsusega komponentide tasuv tööiga hakkab läbi saama
• Tootmisnõuded kasvavad
• Rakendusala on muutunud
• Seadusjärgsed nõuded on muutunud
• Vananenud kraana hooldamiseks kuluv aeg pikeneb ja kulud tõusevad
• Kaalute kraana väljavahetamist

why_modernize.jpg

Kas teie kraanad on edasiseks kasutamiseks sobivad?

Kui te ei ole kindel, kas moderniseerimine on õige otsus, vajate abivahendit, mis aitaks teil langetada kraanade edasist kasutamist puudutavaid otsuseid. Kraana töökindluse uuring on tehnoanalüüs, millega hinnatakse kraana praegust seisukorda ning antakse nii teoreetiline hinnang selle järelejäänud tööea kohta kui ka soovitused meetmete võtmiseks. 

modernizations.jpg

Olemasoleva kraana moderniseerimisega ümberehitamine

Moderniseerimine võimaldab olemasoleva kraana selle väljavahetamise asemel täielikult ümber ehitada. Samuti saate moderniseerimisega lisada kraanale kaasaegseid tehnoloogiaid. Sageli hõlmab moderniseerimine telfrite, kärudeoperaatori kabiinide ja juhtseadmete asendamist, mis võimaldab tõsta jõudlust, kiirust ja võimsust või parendada koorma juhtimist.

transform_your_existing_crane.png

Vanaaegsete kraanade moderniseerimine

„Tänu ettevõttele Konecranes saame kasutada kraanasid nüüd palju ohutumalt. Võitsime nii tootlikkuses kui ka ohutuses ning pärast moderniseerimist ei ole töö või ülevaatuste käigus ilmnenud ühtegi probleemi. Lisaks pole siiani vajalik olnud ükski parandustöö. Pikas perspektiivis säästame moderniseerimisega palju raha. Ja mis puudutab ohutust, siis selle hinda ei ole võimalik rahas määrata. See on lihtsalt hindamatu.”

Jerome Mead
Töödejuhataja ja kvaliteedijuht, AM Castle Metals

amcastlemetals_820.jpg