You are here

Juhtimissüsteemi moderniseerimine

Kas soovite suurendada kiirust ja tõstevõimet, täiustada ergonoomikat ja operaatori mugavust, rakendada uusi ohutusfunktsioone ja positsioneerimisvõimalusi? Pakume mitmesuguseid võimsuse ja juhtimise uuendusi.

MOOTORID

Vastupidavate alalis- ja vahelduvvoolumootorite konstrueerimisel ning tootmisel on mõeldud karmidele tingimustele ja jõulisele kasutusele. Saadaval on mitmed valikud, muu hulgas vahelduvvoolu lühisrootoriga mootorid, välised ventilaatormootorid ja alalisvoolu hammasratasmootorid.

JUHTIMISSÜSTEEMI UUENDAMINE

Kui teie sildkraanal on vanem juhtimissüsteem, valige moderniseerimine, et võtta kasutusele kaasaegne tehnoloogia ning täiustatud ergonoomika ja koorma juhtimise süsteemid.

ERGONOOMILINE OPERAATORI KABIIN JA KONSOOLTOOL

Ettevõtte Konecranes auhinnatud operaatori kabiinid loovad suletud, soojustatud, konditsioneeritud õhu ja maksimaalse nähtavusega töökoha. Operaator saab tänu luksuslikule konsooltoolile nautida optimaalset mugavust.

SILLA AJAMID

Ajami moderniseerimiseks võib paigaldada suure jõudluse ja käppkinnitusega käigukasti. Kasutada saab ka võllile paigaldatavaid mootorreduktoreid.

TOIDE: FESTOON VÕI ENERGIAAHEL

Festoonsüsteemid suurendavad tänu kuluma kippuvate lahtiste juhtmete ja kollektorite asendamisele ohutust. Teine võimalus on kasutada energiaahelat, mis kaitseb toite- ja juhtkaableid mehaanilise kulumise eest ning vähendab välimiste kahjustuste ohtu.

RAADIOJUHTIMISSÜSTEEM

Põrandalt kasutatavad juhtseadmed annavad operaatorile konksu küljes olevast koormast hea ülevaate ning võimaldavad seda vajaduse korral manuaalselt reguleerida. Need juhtseadmed saab varustada reaalajas koormaandmete kogumise funktsiooniga.

ÜLEMISED PIIRLÜLITID

Lülitid tagavad ülemise piiri kaitse, mis aitab vältida trumli ja kaabli kahjustamist alumise plokiga.

ENERGIA SÄÄSTMINE JA VÕIMSUSE SUURENDAMINE

Tavasüsteemis hajutavad takistid energiat, kuid regeneratiivpidurdamise korral saadetakse elekter igal aeglustamisel või pidurdamisel tagasi elektrisüsteemi. Kuna elektrisüsteemi tagastatakse rohkem energiat, väheneb energia tootmise vajadus, mis vähendab kulusid.

NUTIKAD FUNKTSIOONID

Ettevõtte Konecranes kraanad on saadaval tarkvarapõhiste nutikate funktsioonidega, mis suurendavad ohutust ja tootlikkust. Saadavalolevate nutikate funktsioonide hulka kuuluvad kõikumise reguleerimine, koorma rappumise vältimine, köie lõtvumise vältimine, tõstmise sünkroonimine, sammkäik, mikrokiirus, suurendatud kiirusevahemik, sihtmärgile positsioneerimine, lõpp-paigutamine, tööala piirid ja kaitstud alad. Saate vajaduste muutumisel uuendada oma kraanat täiendavate nutikate funktsioonidega.

AUTOMATISEERIMISTEHNOLOOGIA

Automatiseeritud funktsioonid suurendavad tõhusust ja täpsust ning võimaldavad kraana operaatoritel pöörata rohkem tähelepanu ümbritsevale töökeskkonnale, mis aitab tõsta toimingute ohutust ja tootlikkust. Konecranes on konstrueerinud rakenduspõhised täisautomaatsed kraanad, muu hulgas koksikraanad, millel on liikuvad punkrid koksi toimetamiseks mootorvagunitesse, ning automatiseeritud paberivabrikukraanad, mis suurendavad märkimisväärselt ladustamisvõimsust ja kasutatavat ruumi.

KAUGJÄLGIMINE

Kaugjälgimissüsteem TRUCONNECT® varustab teid kasutusandmetega, mis võimaldavad optimeerida hooldustoiminguid ning annavad ülevaate hooldusest ja rakenduse nõuetele vastavusest. Need andmed annavad teile kindlustunde oma tegevuse planeerimisel ning võimaldavad langetada hooldusinvesteeringuid ja tootlikkust puudutavaid teadlikke otsuseid. Lisage OHUTUSTEADETE funktsioon, et kraana saaks pärast ülekoormuskatset või muud eelmääratud ohutusalast sündmust saata teile e-kirja või lühisõnumi.