You are here

Põhjused kraana moderniseerimiseks

SILDKRAANA TÖÖEA PIKENDAMINE

Vananenud kraanale saab anda uue elu. Võib olla soovite suurendada kiirust ja tõstevõimet, täiustada ergonoomikat ja operaatori mugavust, rakendada uusi ohutusfunktsioone ja positsioneerimisvõimalusi või lihtsalt asendada hooldusnõudlikud ja iganenud komponendid uuema tehnoloogiaga? Vajadusest olenemata võib moderniseerimine olla hea ja põhjendatud valik teie algse investeeringu kaitsmiseks ja kraana kasutusea pikendamiseks.

TOOTLIKKUSE TÕSTMINE

Moderniseerimisotsus on sageli tingitud vajadusest suurendada jõudlust ja tootlikkust ning mõnikord ka vajadusest luua tugibaas täiesti uuele protsessile. Sobiv moderniseerimine annab teile terviklikult integreeritud süsteemi, mis on kohandatud teie äritegevusele vastavaks.

STARDIPUNKT – KRAANA TÖÖKINDLUSE UURING

Ettevõtte Konecranes kraana töökindluse uuringul analüüsitakse põhjalikult kraana sobivust konkreetsel rakendusalal kasutamiseks. Hinnatakse kraana strukturaalset terviklikkust ning mehaaniliste ja elektriliste osade seisukorda. Lisaks tehakse kindlaks koormuse ja võimsusega seotud nõuded ning vaadatakse läbi hooldusdokumentatsioon. Pärast kõigi mainitud tegurite ja vajalike jõudlusnäitajate analüüsimist määratakse kindlaks, milline on sobivaim süsteemiuuendus ja vastav moderniseerimisplaan.

UUE KRAANA EELISED SOODSAMA HINNAGA

Kui teie kraana vajab ohutuse, töökindluse ja jõudluse suurendamiseks tavapärasest ulatuslikumaid uuendusi, saame teie vana kraana ümber ehitada, et see vastaks kaasaegsetele kõrgtehnoloogilistele standarditele, ning see on üldjuhul palju soodsam kui uue kraana soetamine.

TÖÖKOHA OHUTUSE SUURENDAMINE

Ohutust täiustav tehnoloogia areneb kiiremini kui kunagi varem. Ohutuseeskirjad võivad pärast teie sildkraana tootmist olla muutunud. Moderniseerimine aitab tagada vastavust kehtivatele ohutuseeskirjadele ning võib vähendada seisuaja, vigastuste ning rajatiste, materjalide või toodete kahjustumise ohtu.

MODERNISEERIMISLIIDRI USALDUSVÄÄRSUS

Konecranes on enam kui 100 aasta pikkuste kogemustega tipptasemel sildkraana moderniseerimisteenuse pakkuja. Meie professionaalidel on oskused ja kogemused nii väikestel kui ka suurtel moderniseerimistel. Meil on võimed, asjatundlikkus, tehnoloogia ja ressursid sildkraana mis tahes margi või mudeli moderniseerimiseks.