You are here

Telfri, käru ja kraana uuendamine

Kraana telfri või käru uuendamine

Laske ettevõttel Konecranes seadmeid hinnata ja anda soovitusi teile sobivate moderniseerimisuuenduste osas.

TALA MODIFITSEERIMINE JA TUGEVDAMINE

Konecranes võib suurendada või vähendada tala pikkust, mis võib olla vajalik hoone laienduste korral või kasutatud kraana olemasolevasse hoonesse paigaldamisel. Lisaks võivad talad vajada parandamist või tugevdamist, eeskätt siis, kui suurendatakse tõstevõimet.

KÄRU SMT

Käru SMARTON® on konstrueeritud rasketeks tööstusprotsessideks. Mootor, käigukast ja kontrollseade projekteeritakse ning toodetakse kohapeal, mis tagab suurepärase tõstevõime ja pika tööea. Äärikkinnitusega mootoritel on integreeritud pidurid, mis aitavad tagada masina nõuetekohast joondust.

SILLA PUHVRID

Laske oma kraana ja hoone kaitsmiseks paigaldada vedrustatud, hüdraulilised või kummist silla puhvrid, mis vastavad Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri nõuetele.

PLATVORMID

Lisage või renoveerige ohutuse tõstmiseks pääsuteid ja käsipuid.

OTSAVANKRID JA RATTAKOOSTUD

Veerelaagrid aitavad tagada vastavust kasvavatele tootmisnõuetele. Ettevõtte Konecranes suure jõudlusega otsavankrite konstruktsioon pikendab rataste tööiga ja täiustab kraana liikumist rööbastel.

TELFRI KÄIGUKAST

Käigukasti saab põhjalikult üle vaadata ja remontida või täielikult asendada, et see vastaks töökeskkonnale, ning vajaduse korral saab suurendada selle tõstevõimet. Kriitilise tähtsusega komponente (näiteks võlle, laagreid ja hammasrattaid) saab pika tööea tagamiseks täppis- ja kuumtöödelda.

ISEREGULEERUVAD JA ISEJOONDUVAD PIDURID

Minimeerige hooldust hõõrdkatte kulumise automaatse kompenseerimisega. Saadaval on standardile AISE vastava alalisvooluvedrukomplektiga, elektrilise vabastusmehhanismiga ja vahelduvvooluimpulsiga rakendatavad klotspidurid.

SILLA PIDURID

Silla pidureid, millega üldjuhul on varustatud alalisvoolutoitega kraanad, saab seadistada kasutamiseks kas kabiinist või tööplatvormilt. Remonditavate või asendatavate komponentide hulka kuuluvad elektrilised ja hüdraulilised piduriklotsid, alalisvooluvedrukomplektid, pidurikettad ja vabastusmehhanismid.

ALUMISED PLOKID

Konecranes pakub erineva suuruse ja konfiguratsiooniga terviklikke alumisi plokke ning kulutarvikuid, näiteks konkse, raame, tihvte, trossirattaid, laagreid ja kaitseriive.