You are here

EX-käsitelfrid ja -vankrid

Pole elektrit, pole muret

Konecranesi EKM2 kett-käsitelfrid ja EKPT-käsivankrid ei vaja elektritoidet. See tähendab, et saate tõstetöid teha kohtades, kus pole elektrit või on selle ühendamine keeruline. Need on kulusäästlikud lahendused, kui teil pole vaja nendega iga päev tõstetöid teha.

Konecranesi jaoks on ohutus alati ülitähtis. EKM2 ja EKPT mehaanika on konstrueeritud nii, et sädemete tekkimise oht oleks tavalistes tööoludes väiksem. Tänu sellele on need saanud ATEX-i serdi. Elektroonika puudumine tähendab, et puudub ka lühiserisk ohtlikus keskkonnas.

Tugev telfer on parim telfer

Galvaanitud koormakett, roostevabast terasest käsitelfer, pronksiga katmine ning pulbervärvimine kaitsevad metallpindu kulumise ja korrosiooni eest. ISO-serdiga konksud koos konksulukuga, ülekoormuspiiraja ja kummipuhvrid hõlbustavad koorma käsitsemist. See on ohutu, hõlpsasti kasutatav, vastupidav ja vähese hooldusvajadusega ning täieliku ATEX-i serdiga.

EKM2 tarnitakse konksule riputatud, ketiga liigutatava vankriga või lükatava vankriga. Suurest valikust leiate kindlasti sobiliku oma tõstevajaduste jaoks. Võite EKM2-telfri kombineerida EKPT-vankriga, et saada optimaalne käsitelfer, mille tõstevõime on 500 kg kuni 20 tonni.

Säästlik ja töökindel telfer – just nagu vaja

Kiiretel perioodidel on teil mõnikord vaja ajutist eritelfrit. Vastupidavaks konstrueeritud EKC2 ja EKPT on head investeeringud. Pikaajalises plaanis on see odavam kui rentimine ja kuna tarneaeg puudub, on need teil vajaduse korral alati käepärast.

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna ja uurige, kuidas sobivad meie EKM2 kett-käsitelfer ja EKPT-käsivanker teie tõstevajadustele.