You are here

EX-konsoolkraanad

Mitmekülgne konsoolkraana

Konecranesi standardne EX-konsoolkraana suudab tõsta kuni kahetonnist raskust. Kohandatud mudel on veelgi võimekam. EX-konsoolkraanat saab kasutada paljudes erinevates rakendustes – mehaanikatöökojas, suure tehase montaažiliinil, teie tööstusprotsessi peamistes hoolduspunktides – peaaegu kõikjal, kus on vaja teha tõstetöid ohtlikes keskkondades.

ATEX-i serdiga EX-konsoolkraana on täiuslikult tugev alus igale telfrile, mida me valmistame spetsiaalselt ohtlike keskkondade jaoks. EXCXT elektriline trosstelfer, EXN elektriline kett-telfer või EKM2 käsitelfer teie spetsiifilistele tõstevajadustele. Kui teie vajadused muutuvad, peate vaid telfrit vahetama.

Kraana ohutus igal sammul

Lihtne ja kiire paigaldamine tähendab, et kraana on kärmelt seadistatav ja töökorras. Reguleeritava konsoolilaagri tõttu on tala horisontaalne reguleerimine lihtne ja täpne ega nõua lahtimonteerimist. Tööseisak on minimaalne.

Ohutus on meie jaoks olulisim ja pealüliti kuulub standardfunktsioonide hulka. Kõigil telfripultidel on ka teine hädaseiskamisnupp. Väiksem kandejõud vähendab konstruktsioonidele rakenduvat pinget ning tala täpne suunamine suurendab kontrolli vankri ja konsooli üle.

Võib-olla tundub see ohtlikele keskkondadele mõeldud kraana olevat teile vajalik, kuid arvate, et teil pole selleks piisavalt ruumi. Madal kõrgus kasutab piiratud ruumi kõige paremini ära. Saate selle tõepoolest panna peaaegu kõikjale!

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna ja uurige, kuidas sobivad meie EX-konsoolkraanad teie tõstevajadustele.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.