You are here

EX-töökohakraanad

Rohkem tõsteid ohtlikes keskkondades

Konecranesi EX-töökohakraanad annavad tootlikkusele hoogu, kui need oma tehasesse paigaldate. Tänu ATEX- ja EX-serdiga elektrisüsteemile ja tugevale metallstruktuurile ning 2000 kg tõstevõimele ja optimeeritud töökohaalusele alale sobivad need täiuslikult enamikku ohtlikesse keskkondadesse.

Töödeldud rattad ja kvaliteetsed laagrid tagavad sujuva liikumise ning vähendavad müra. Nii terasest kui alumiiniumist saadaolev keevisevaba moodulsüsteem muudab kraanad ohutumaks ning hõlpsamini paigaldatavaks, hooldatavaks ja modifitseeritavaks.

Kuidas valida õiget metalli?

Kui vajate tugevust ja vastupidavust, on EXXM-terasprofiilsüsteem õige valik. Pikad riputusvahemaad vähendavad kraanakonstruktsiooni suurust ja kasutavad saadaoleva ruumi maksimaalselt ära. Tolmu- ja mustusekaitse vähendab hoolduskulusid ning pikendab teie kraana tööiga.

Kui vajate lühemate sõiduradade jaoks kergemat kraanat, sobib selleks suurepäraselt EXXA-alumiiniumprofiilisüsteem. Suur struktuurijäikus minimeerib omakaalu. Selle anodeeritud alumiinium on ideaalne puhaste keskkondade jaoks ning kaitseb teie kraanat korrosiooni eest.

EXXA- ja EXXM-kraanasid saab kasutada koos teiste EX-serdiga tõsteseadmetega, nagu EX-telfrid.

Õige metall annab teile õige lahenduse.

Kohandatav teie praegusele tööliinile.

Lihtne kohandatavus tähendab, et saate EXXM-i või EXXA-d kasutada oma tootmisliinil kõikjal, kus võib olla ohtlik keskkond.

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna ja uurige, kuidas sobivad meie EX-töökohakraanad teie tõstevajadustele.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.