You are here

EXCXT elektrilise trosstelfriga kraanad

Tugev ja ohutu elektritelfer

Usume, et Konecranesi EXCXT elektrilise trosstelfriga kraana seab tööstuslike tõsteseadmete jaoks uued standardid lihtsuses ja ohutuses. Võite kindel olla selle tugevale terasraamile ning EXCXT-telfer toetab kuni 80-tonniste raskuste ohutut tõstmist ohtlikes keskkondades.

EX-sert gaasi ja tolmu kohta näitab Konecranesi pühendumust ohutusele. Tulekindlad tõkked kaitsevad mootorit ja elektrikomponente. Kaitstud seadmestik tähendab suuremat turvalisust nii koormatele kui ka töötajatele.

Suurem tootlikkus väiksema seisakuajaga

Kuna seda on väga lihtne kasutada, saate EXCXT-kraana abil tootlikkust tõsta. Ergonoomiline kasutajaliides võimaldab operaatoril keskenduda tõstmisele ning valikuline muunduriga juhitav liikumine pakub täpsust ja ohutust.  Tänu suurele trossitrumlile on telferi mõõtmed kompaktsed ja konksu lähenemiskaugus minimeeritud. Lihtsam on kiirem – ja ohutum.

Hõlpsasti ligipääsetavate hoolduspunktide ja lihtsalt hooldatava tehnoloogiaga on seisakuaeg väiksem kui kunagi varem. Teie kraanad on loodud jätkuvalt töötamiseks.

Tugev ja töökindel kraana just seal, kus seda vajate

Olenemata valdkonnast, kus tegutsete – olgu need kemikaalid, puit, naftatöötlus või hoopis midagi muud –, sobib see tugev mitmeotstarbeline kraana teile väga hästi. Kui vajate käepärast tööstuskraanat hooldustöödeks ohtlikus keskkonnas, on EXCXT elektriline trosskraana täiuslik valik.

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna ja uurige, kuidas sobib meie EXCXT teie tõstevajadustele.

 

 

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.