You are here

EXCXT elektrilised trosstelfrid

Uus, veelgi ohutum, viis tööde tegemiseks

Konecranesi EXCXT elektriline trosstelfer pakub uut lähenemisviisi ohtlikes keskkondades tehtavatele tõstetöödele. Meie populaarse CXT-telfri eriversiooni ainulaadne mehaanika vähendab süttimisriski tavalistes tööoludes. Uusima tehnoloogiaga pidevalt täiustatav EXCXT on loonud uue tööstusstandardi, mida on raske lüüa.

Rahvusvaheline EX-sertifitseerimine, täpsemalt ATEX-i, CSA US-i, IECEX-i ja INMETRO serdid gaasi ja tolmu kohta, on oluline tegur tõestamaks, et Konecranesi jaoks on ohutus alati tähtsaim. Isolatsiooniklass F, elektrikorpuste kaitseklass IP65 ja mootorite kaitseklass IP66 saab standardseks. Elektrikomponendid ja mootor on konstrueeritud ning valmistatud EX-i regulatsioone järgides ning korpustes kaitse-eemaldusega hoolikalt varjestatud.

Lihtne ja kohaldatav trosstelfer

EXCXT-telfer võimaldab koormaid tänu tootlikkuse suurendamiseks mõeldud erakordsele jõudlusele hõlpsasti käsitseda. Kõigi telferisüsteemide, sh tõstemootorite, piirlüliti ja mehaanilise ülekoormuse kaitse, töökindlus on täielikult kontrollitud. Ergonoomiline kasutajaliides võimaldab operaatoril keskenduda tõstmisele, tagades koorma lihtsama ja ohutuma käsitsemise. Täpsemate tööde tegemiseks pakub valikuline muunduriga liikumine lisatäpsust ja -ohutust.

Teame, et teie tõstmiskeskkond on ainulaadne, mistõttu pakume ka palju valikulisi funktsioone. Näiteks saate valida tõstekiirust, kasutada lisapidurit, lisada koormaekraani, valida ilmakatte, raadiojuhtnupud, küsida spetsiaalseid vankriseadiseid. See nimekiri pole täielik.

Saate valikulisi funktsioone oma vajaduste muutumisel vahetada. Aitame teil tõsta teile sobival viisil.

Mitmeotstarbeline täiendus teie meeskonnale

EXCXT-telfer on EXCXT-kraana tuum. Hankige oma olemasolevale EX-kraanale uus EXCXT-telfer või soetage täiesti uus EXCXT-kraana. Mõlemal juhul märkate Konecranesi EXCXT-tehnoloogia eeliseid.

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna ja uurige, kuidas sobib meie EXCXT-telfer teie tõstevajadustele.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.