You are here

EXN elektrilise kett-telfriga kraanad

Ühendatud kasulikkus, töökindlus ja kraana ohutus

Konecranesi EXN elektriline kett-telfriga kraana pakub väikeste koormate tõstmisel turvalisust ja mitmekülgsust, mille üle oleme uhked. Tänu vastupidavale teraskonstruktsioonile ja spetsiaalselt ohtlikes piirkondades kasutatavate kraanade jaoks mõeldud komponentide täiskomplektile saate EXN-kraanale, mis suudab tõsta kuni 5-tonniseid raskusi ka kõige ohtlikumates keskkondades, kindel olla.

Täielik EX-sert näitab, et meie seadme projekteerimisel on silmas peetud kraana maksimaalset ohutust ohtlikes keskkondades. Ainulaadne mehaanikalahendus vähendab sädemete ja muude süttimisohtude tõenäosust tavalistes töötingimustes.

Hõlpsasti kasutatav kett-telfriga kraana

Peale ohutuse ja töökindluse on EXN-kraanat ka väga lihtne kasutada. Ergonoomiline kasutajaliides võimaldab juhil keskenduda täielikult tõstmisele. Kahekiiruseline kontaktoriga juhtsüsteem ja elektriline piirlüliti aitab hoida koorma kogu aeg kontrolli all.

Täisvalik funktsioone tähendab, et kraana saab kohandada teie tõstevajadustele. Ühetalaline või kahetalaline, erinevad vankrid, kokkupõrke vältimise süsteem, pronksiga kaetud konksud – võimalusi on palju. Muudetav kõrgus ja kompaktne telfer kasutavad saadaoleva ruumi parimal viisil ära. Saate teha oma tehase jaoks sobivaimad valikud.

Turvaline elektriline telfer ja mitmekülgne seade

Kui tegelete energia tootmise, kemikaalide käitlemise või kergetööstusega, on see kraana teie jaoks eriti sobiv. Kui teil on vaja teha hooldustöid plahvatusohtliku gaasi või tolmuga keskkonnas, sobib EXN-kraana teile hästi.

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna ja uurige, kuidas sobib meie EX elektriline kett-telfriga kraana teie tõstevajadustele.