You are here

EXN elektrilised kett-telfrid

Erakordse jõudluse ja ohutusega esmaklassiline telfer

Konecranesi EXN elektriline kett-telfer pakub ohtlikes keskkondades vajalikku ohutust ja töökindlust. Võimsad mootorid, töökindel 48 V kontaktor-juhtseadised ja lihtne hooldus aitavad hoida teie telfrid töös minimaalse seisakuajaga.

EX-serdid, täpsemalt ATEX, CSA Canada, IECEX ja INMETRO, näitavad, et projekteerimisel on silmas peetud ohutust ohtlikes keskkondades. Eriline mehaaniline konfiguratsioon minimeerib sädemeohu tavalistes töötingimustes. Leegikindlus, plahvatuskindlad kestad ja epoksiidvärv annavad füüsilistele pindadele tugeva kaitse.

Lihtne juhtida ja palju valikuid

EXN-telfrit on ka lihtne kasutada. Ergonoomiline kasutajaliides võimaldab juhil keskenduda täielikult tõstmisele. Kahekiiruseline tõstmine ja 4 : 1 liikumiskiiruse suhe võimaldavad koorma täpset käsitsemist. Hõõrdkaitsesidur kaitseb ülekoormuse eest.

Täisvalik funktsioone tähendab, et telfri saab kohandada teie tõstevajadustele. Saadaval on statsionaarne, konksule riputatav, lükatav või motoriseeritud vankriversioon. Muudetav kõrgus ja kompaktsed mõõtmed kasutavad saadaoleva ruumi parimal viisil ära. Tehke oma tehase jaoks sobivaimad valikud.

Kasulik täiendus teie meeskonnale

EXN-telfer on EXN-kraana tuum. Hankige oma olemasolevale EX-kraanale uus EXN-telfer või soetage täiesti uus EXN-kraana. Mõlemal juhul näete Konecranesi EXN-tehnoloogia eeliseid. See on teistega võrreldamatu.

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna ja uurige, kuidas sobib meie EXN elektriline kett-telfer teie tõstevajadustele.