You are here

Automatiseeritud kraanad

Automatiseeritud kraanad teevad elu lihtsamaks

Konecranes valmistab igat tüüpi sildkraanasid alates standardsetest baasmudelitest kuni ainulaadsete kohandatud kraanadeni, mis on konstrueeritud kõige nõudlikumate tõstmisvajaduste järgi. Meie automatiseeritud kraanad teevad teie elu lihtsamaks. Kujutlege, kuidas teie tööprotsessid on palju sujuvamad ja ohutus tehases palju suurem. Just selle saategi Konecranesi automatiseeritud sildkraanadega.

Automatiseeritud kraanadega saate rohkem ära teha

Valmistame kaht tüüpi automatiseeritud kraanasid. Poolautomaatse versiooni puhul on juhile abiks mitu funktsiooni, kuid võimaldavad rohkem käsitsi juhtimist. Täisautomaatse kraana puhul valib juht seadistused ja kraana teeb automaatselt korduvaid või keerulisi toiminguid. Sellest on eriti kasu nõudlikes ja ohtlikes keskkondades.

Automatiseeritud sildkraanad võivad vähendada tööjõukulusid, jälgida varusid, optimeerida hoiuruumi, vähendada kahjustusi, tõsta tootlikkust ja langetada kahveltõstuksüsteemidega seotud kapitalikulusid. Üldisemate rakendusalade seas on terasrullide ja paberirullide käsitsemine, jäätmeenergia, laevaehitus, konteinerikäitlus, toidutööstus, metallitöötlus ja üldine tootmine.

Praegu uusim tõstetehnoloogia

Iga Konecranesi kraana puhul kasutatakse nii tarkvaras kui ka projekteerimises uusimaid tehnoloogiaid, et see oleks tarnimisel kõige tänapäevasem. Tehnoloogia arenemisel on meie kraanasid lihtne moderniseerida.

Olenemata teie tõstevajadusest on meil teile olemas tõstelahendus.

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna ja uurige, kuidas sobivad meie automatiseeritud kraanad teie tõstevajadustele.

Kliendilood

Konecranesi hüdrauliline greifermahalaadija on vastus Ekokemi vajadustele. See on täisautomaatne ning hoiab jäätmekäitluse ja põletusprotsessi võimalikult tõhusa.
Ekokem, jäätmekäitlusjaam – Riihimäki, Soome

Video

TERSA, Sant Adríá, Waste-to-Energy plant, Barcelona, Spain 2013
Quebec City Waste to Energy Facility