You are here

Avatud vintsiga kraanad

Suur jõudlus nõudlike tõstetööde jaoks

Konecranesi avatud vintsiga kraanad on täiuslik lahendus nii nõudlikes tööprotsessides kasutamiseks kui ka kooste- ja hooldustööde jaoks.

Piisavalt paindlikuna mis tahes tööstusrakenduse jaoks ühendavad need endas tänapäevaseima disaini vastupidava elektroonikaga ja taibuka arvutiintelligentsi, mis annab teile oma materjalikäitluse üle täieliku kontrolli.

Konecranes pakub kaht tüüpi avatud vintsiga kraanat. SMARTON on tööstustootmises juba praegu kogu maailmas kasutusel. Meie uusim avatud vintsiga kraana on UNITON, mis on mõeldud spetsiaalselt protsessitööstuse jaoks.

Kaks avatud vintsiga kraanat, palju tõstevõimalusi

SMARTON on rasketööde jaoks mõeldud avatud vintsiga kraana, mille tõstevõime on 6,3 kuni 250 tonni ühe vankriga ja kuni 500 tonni kahe vankriga. Teie kraana ohutust ja tootlikust tõstab tänapäevaseima tehnoloogia kasutamine, mis on nii nutikas, et mõtleb peaaegu ise. See on praegu üldkasutatav nii tootmis-, elektri-, auto- kui ka pabermassitööstuses

UNITON tugeva kraana ja vankri saab kohandada teie spetsiifilistele tõstmisvajadustele. Selle tõstevõime on 6,3 kuni 160 tonni. Kliendi nõudmistele vastava ja Konecranesi arendatava tootena saab seda kasutada paljudes rakendustes, kuid eriti hästi on see kohandatav terasetööstusele.

Nutikam kraana on parem kraana

Nii SMARTON kui ka UNITON sisaldavad tänapäevaseimat kraanatarkvara. Kokkuvõttes on olemas palju nutifunktsioone, mis annavad teile kraana ja selle koorma üle parema kontrolli kui kunagi varem. Teie töötlusprotsessid on kiiremad ja tõhusamad ning inimestel ja seadmetel on turvalisem.

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna, et uurida, kuidas meie SMARTONI ja UNITONI avatud vintsiga kraanad sobivad teie tõstevajadustele.