You are here

SMARTON

Raskete koormate nutikas tõstmine

Konecranesi SMARTON® on rasketööde jaoks mõeldud avatud vintsiga sildkraana, mis tõstab raskeid koormaid paljudes maailma juhtivates tööstusettevõtetes. See nõudlike töö- ja koosteprotsesside jaoks mõeldud ning hõlpsasti hooldatav kraana ühendab endas mehaanilise, elektri- ja automatiseerimisdisaini uusimad saavutused.

Võimsa seadmena suudab see kraana tõsta raskusi 6,3 tonnist kuni 250 tonnini ühe vankriga ja kuni 500 tonni kahe vankriga. Kasutusklassid M3 kuni M8 (CMAA klassid A–F). Kuid kraana tõeline tugevus seisneb selle tõstetarkuses.

Nutikam kraana vajalikus kohas

SMARTONI avatud vintsiga kraana on mõeldud tõhusaks ja ohutuks tööks järeleandmisi tegemata. See üksnes kvaliteetsetest komponentidest valmistatud tõsteseade sisaldab tänapäevaseimat kraanatarkvara. Selle nutifunktsioonid annavad teile kontrolli materjalikäitluse üle, tõstes tootlikkust ja turvalisust, nagu ei kunagi varem.

SMARTONI kraanaga säästate nii raha kui ka keskkonda. Peale erilise energiatõhusa ajamisüsteemi on saadaval ka energia tagastamissüsteem. Pidurdusenergia saadetakse tagasi elektrisüsteemi, vähendades energiatarbimist ja kulusid kuni kolmandiku võrra.

Toome tõstmisse täiesti uue mõõtme

SMARTONI tehnoloogia ei peatu siin. Juhtmeta tahvelarvuti seab protsessi- ja kraanaga seotud teabe otsesõnu teie kätesse. Saate tahvelarvuti panna raadiojuhtseadisele või juhikabiini – sinna, kuhu see teile endale kõige paremini sobib. Veelgi ohutumaks ja tõhusamaks koormakäitluseks saate valida lisaks vaatluskaamera.

Konecranesi TRUCONNECTI kaugteenus pakub reaalajas tööandmetele uue nähtavuse. Meie tehnikud saavad tegeleda hooldusprobleemidega isegi teie töökohta külastamata.

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna ja uurige, kuidas sobib SMARTON teie tõstevajadustele.

Kliendilood

Oma tänapäevaste tehniliste funktsioonidega täiustab SMARTON® Siemens Windi tõhusust Võimendab tootmisprotsessi ja vähendab võimalikke vigu.
Siemens Wind Power – Taani

Video

Konecranes - Industrial Cranes
Konecranes Overhead Cranes Smart Features YouTube Thumbnail

Allalaadimised