You are here

UNITON

Tööstuslik tõstmine on tehtud lihtsaks

Konecranesi UNITON™ on avatud vintsiga sildkraana, mis on piisavalt paindlik paljude tööstusrakenduste jaoks, sh üldine tootmine, autotööstus ja kaevandamine. See on eriti hästi kohandatav terasetööstusele, kuna suudab rulle, plaate ja torusid hõlpsasti käsitseda.

Mitme konfiguratsiooniga hõlpsasti kohaldatav ja tugev UNITON suudab tõsta raskusi 6,3 tonnist kuni 160 tonnini ühe tõstevankriga ja kuni 500 tonni kahe tõstevankriga. Kuid kraana tõeline tugevus seisneb selle mooduldisainis, kuna me mõistame, et teil on ainulaadsed tõstevajadused. UNITON pakub teile enneolematut valikut ja paindlikkust.

Loodud just teie jaoks

Iga UNITONI kraana on projekteeritud ja loodud teie tehase spetsiifiliste tingimuste jaoks. Tegureid, nagu temperatuur, niiskus, osade kulumine ja võimalik korrosioon, on juba ennetatud. See aitab pikendada teie kraana eluiga ja vähendada töökatkestuste tõenäosust. Tänu hoolikalt kavandatud lihtsustatud disainile, kiirele reageerimisele teeninduses ja kärmele varuosade tarnele on hooldamine lihtne.

Saate valida täieliku valiku koorma- ja koormusklassi funktsioonide, tõstekiiruste, tõstekõrguste ja kasutajaliideste vahel. Koorma juhtimise funktsioonid annavad teile materjalikäitlemise üle parema kontrolli. Tugevad ja töökindlad komponendid ning moodulkonstruktsioon annavad tulemuseks tugeva ja konkurentsivõimelise tõstelahenduse.

Aastakümnete pikkune kogemus modernses raskete tõstetööde jaoks mõeldud tootes

Konecranesil on enam kui 80-aastane kogemus sildkraanade ehitamises raskete tõsterakenduste ja töötlemistööstuste jaoks. UNITON säilitab kohandatavuse, kvaliteedi, töökindluse, ohutuse ja kasutushõlpsuse kõrge taseme, mida olete harjunud Konecranesilt ootama.

Veelgi enam, meie TRUCONNECTI kaugteenus toob hooldusse uue, tänapäevase külje, sest aitab teie kraanasid töös hoida ise kohal olemata.

UNITONI kraana kohta saate rohkem lugeda meie asjakohaselt veebisaidilt konecranes.com/uniton või võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

Allalaadimised