You are here

CXT trosstelfriga kraanad

Paindlik teie vajaduste järgi

Konecranesi CXT trosstelfriga kraanad sobivad suurepäraselt peaaegu igasse tööstusrakendusse, kus on vaja tõstevõimet kuni 80 tonni. Tänu igale variandile – alates standardsetest baaskraanadest kuni kõrgtehnoloogiliste tõsteseadmeteni – on kohaldatavus üks selle suurimaid tugevusi.

Tõhusus ja nutikus töötamisel

CXT on tuntud kraanaaluse ruumi tõhusa kasutamise ja suurepärase konksulähenemise poolest. Peale selle hõlbustavad kraana kasutamist meie nutifunktsioonid, nagu kõikumise ärahoidmine ja koorma täppispaigaldamine. Kuna kõik olulised mehaanikakomponendid on mõeldud spetsiaalselt kraanal kasutamiseks ning valmistatud ja monteeritud kraanaspetsialistide käe all kohapeal, on CXT jõudlus üks parimaid.

Ohutust suurendavad sellised lisad nagu suure jõudlusega pidurid, vastupidavad trossid ja kaugjuhtimine. Kohaldatav kiirusevahemik tähendab, et koormad liiguvad optimaalse kiirusega, mis võimaldab neid paremini kontrollida ja parandab tootlikkust, säästes samal ajal energiat.

Olenemata tööst, mida teete, on see tugev mitmeotstarbeline kraana täiuslik valik. CXT on keskmise raskusega tõstetöödeks mõeldud siseruumikraanade seas valdkonna liider ja kindel lemmik kogu maailmas: igal aastal müüdud rohkem kui 10 000 CXT-telfrit näitavad selle töökindlust, tõhusust ja väärtust.

Toodame ka EXCXT-kraanasid ohtlikele keskkondadele.

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna, et uurida, kuidas meie CXT-trosstelfriga kraanad sobivad teie tõstevajadustele.