You are here

CXT NEO TROSS - TELFRIGA KRAANA

 

Eriline tööriist eriliste tööde jaoks

Konecranesi CXT NEO tross - telfriga kraana on meie tuntud CXT kraana eriversioon. See võimas ja nobe kraana, tõstevõimega kuni 80 tonni ja kahe telfriga kuni 160 tonni, on eriti kasulik üldise tootmise, töökodade ja koosteliinide jaoks.

Kombinatsioon lihvitud ergonoomilisest disainist, mis kasutab meie ühe käega kasutatavat ergonoomilist raadiot koos sagedusmuunduriga telfriga, tagab kasutushõlpsuse, võimsuse ja täpsuse ühes kompaktses keskmise tõstevõimega kraanas.

 

Täpne juhtimine koos võimsuse ja ohutusega

CXT NEO abil saate kaasaegselt tõsta. Meie energiatõhus ASR (Adaptive Speed Range – kohanduv kiirusvahemik) muunduriga telfer tagab koorma paigutamisel suure täpsuse. Olenemata sellest, kas eelistate aeglasemat tegutsemist või soovite tõsta kuni 50% suurema kiirusega, annab astmeteta tõstekiirus teile suurepärase kontrolli koorma üle. Iga liigutuse juhtimine raadio abil on ladus ja lihtne.

Peidetud juhtimis kaablite kaudu saab kraana toite, kaitstes sel moel kaableid mehaanilise kulumise eest ja hoides kraanaaluse tööala vaba. Kraana töökeskkond on töötajatele ohutum ja vähem aldis seadmete kahjustumisele.

Ohutum koormuse käsitsemine nutikate funktsioonidega

Konecranesi nutikate funktsioonide abil on teil olemas kontroll materjali käsitsemise üle tootmisprotsessides. CXT NEO jaoks on meil loodud trossi kaldenurga funktsioonide moodul, millesse kuuluvad trossi kaldenurga mõõtmisel põhinevad funktsioonid: Järgnemine, Konksu tentreerimine ja Takistuste vältimine. Põhieesmärk on vältida igasugust kõrvalekiskumist või koorma kõikumist koorma tõstmisel ja teisaldamisel.

Järgnemisfunktsioon võimaldab kraanat koorma kohal liigutada lihtsalt konksu käega juhtides, tehes sellega kraana laadimise ja mahalaadimise palju kergemaks ja kiiremaks. Konksu tsentreerimine on kavandatud kõrvalekiskumise elimineerimiseks tõstmise ajal, paigutades kraana silla ja vankri automaatselt koorma kohale. Takistuste vältimise funktsioon on kavandatud kogu kraana liikumise peatamiseks, kui konks, tropp või koorem juhuslikult millegi taha takerduvad, vähendades ohtlike olukordade riski koorma teisaldamisel ja aidates vältida koorma, kraana või ümbruskonna kahjustamist.

Võtke ühendust Konecranesiga, et arutada, kuidas CXT NEO kraana sobib teie tõstevajadustega.