You are here

Erilahendusega kraanad

Erilised kraanad erilistele vajadustele

Paljud tööstusvaldkonnad nõuavad ainulaadseid, oma tööprotsesside järgi kohandatud kraanasid. Kuni mitmesaja tonnise tõstejõuga Konecranesi kohandatud kraanasid saab optimeerida just teie tõstevajaduste järgi. Kui teie vajadused aga muutuvad, on võimalik kraanasid kohandada kogu nende tööea jooksul teistele kasutusotstarvetele.

Individuaalselt projekteeritud tõstelahendused

Teeme teiega tihedat koostööd, et kohandada iga kraana eraldi, et tagada teile iga tõstetöö jaoks õige tõstelahendus.

Iga valdkond nõuab midagi erilaadset. Terasetöötlusel on vaja kaitset kuumuse ja tolmu eest. Kütuse- ja energiatootmine vajab sageli spetsiifilisi greifereid. Autotööstus kasutab spetsiaalkraanasid rullide käitlemiseks, stantsimiseks ja monteerimiseks. Kaevandused ja metallide esmane töötlemine vajavad sageli erikeskkonda ning seetõttu esitatakse ka kraanadele erinõuded.

Tõestatud tehnoloogia uutes rakendustes

Kohandatud kraanad kasutavad sageli meie standardtooteid, kuid ainulaadsetel viisidel. Vajaduse järgi projekteerime ka uusi elemente. Kõik osad on ohutuse ja töökindluse tagamiseks täielikult kontrollitud.

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna ja uurige, kuidas sobivad meie kohandatud kraanad teie tõstevajadustele.

Kliendilood

Kraana tõstenõuded on ühendatud täiustatud liigutuste juhtimise tehnoloogiaga, võimaldades suuremaid kiirusi ja turvalisemat tööd. RautaRuukkis on märgitud ära ka kraana töökindlust ja lihtsat hooldust.
Rautaruukki, Raahe Steel Works – Soome

Video

Ekokem, waste plant, Finland - Custom Cranes
Quebec City Waste to Energy Facility