You are here

Nutifunktsioonid sildkraanadele

Nutikas tõstmine nutifunktsioonide abil

Enamikule Konecranesi sildkraanadele saab lisada nutifunktsioonide tarkvara Smart Features, mis pakub teile tootmisprotsessis materjalide käsitsemise üle kontrolli. Juhtide töö muutub kergemaks sellest hetkest, mil nad kraanat kasutama hakkavad.

Efektiivsem juht tõstab tootlikkust ning säästab aega ja raha, kuna koorma tsükliajad vähenevad. Kuna juhtsüsteem optimeerib kraana liikumist, kuluvad kraana ja selle komponendid vähem ning kestavad seetõttu kauem. Kõige tähtsam on aga see, et inimlike eksimuste võimalus on palju väiksem, seega paraneb ka ohutus.

Tehnoloogia optimeerib teie tõstmisprotsesse

Meie eesmärk on, et Konecranesi tarkvara Smart Features esindaks modernseimat kraanatehnoloogiat tänasel turul. Saate tellida kõikumise juhtimise funktsiooni, et piirata koorma kõikumist, takerdumise vältimise funktsiooni, et kraana peatada, kui see jääb millegi taha kinni, koorma pööramisabi funktsiooni, et vähendada küljeletõmmet, kaitstud alade funktsiooni, et hoida kraana tööpiirkond turvalisem, ja lühikeste käikudega liikumise funktsiooni, et parandada koorma võimalikult täpset lõplikku paigutamist.

Need on vaid mõned näited. Kokkuvõttes on olemas palju nutifunktsioone, mis annavad teile tõstmise üle parema kontrolli kui kunagi varem. Need on praegu saadaval trosstelfriga kraanadele ja avatud vintsiga kraanadele.

Ükshaaval või paketina

Nutifunktsioonide väljatöötamisel on silmas peetud teie nõudmisi keerukamatele tõstevajadustele. Saame need lisada teie uutele Konecranesi tellimustele või paigaldada olemasolevatele Konecranesi seadmetele. Saate need hankida ükshaaval, kuid soovitame tavaliselt tellida funktsioonipaketi, mis sobiks konkreetsetele tootmisprotsessidele.

Võtke Konecranesiga ühendust juba täna ja uurige, kuidas sobivad nutifunktsioonid teie tõstevajadustele.