You are here

ATB AirBalancer

Ohutum ja kergem tõstmine tänu koormakaalu kompenseerimisele

Kuni 350 kg tõstevõimega Konecranesi ATB AirBalancer kasutab hõljuvat koormaseadet, rakendades jõuallikana suruõhku. Koormakaalu kompenseerimine võimaldab tõsta erineva kaaluga koormaid sama kiirusega ja pakub prognoositavat üles-/allajuhtimist. Tänu sellele on ATB AirBalancer suurepärane lahendus kiireteks tõstmis- ja mahapanekutöödeks.

ATB sobib suurepäraselt ka koorma täpseks paigutamiseks, näiteks monteerimisliinidel. See on saadaval koorma automaatse tasakaalustamise funktsiooniga, mis võimaldab tõsta kuni 70 kg seadet käsitsi nullraskuskeskme režiimis. Operaatorile tundub ATB AirBalanceri koorem peaaegu kaalutu. 

Parem tootlikkus lühemate tsükliaegadega

Konecranesi ATB AirBalancer sobib suurepäraselt montaaži- ja remonditöödeks ning tööstusliku tootmise jaoks paljudes valdkondades, sh tootmine ja autotööstus. Täpsus saavutatakse pideva kolmemõõtmelise liikumise ja sujuvate liigutustega, mistõttu sobib AirBalancer eriti õrnade esemete tõstmisel.

Elektri asemel kasutab AirBalancer pneumaatilise juhtimise tehnoloogiat, mis muudab kasutamise ohutumaks ja hooldamise vähem kulukaks.

Toote ergonoomiline käsitsemine

Iga ATB AirBalancer on varustatud turvapiduriga, mis peatab trossi, kui ülesliikumine on liiga kiire. Juhtimatu liikumise korral võimaldab see funktsioon piduri kiiret ja hõlpsat lähtestamist.

ATB AirBalancer tõhustab operaatori loomulikku tõsteliigutust. Saate valida üles-/allaliikumise, tasakaalustava juhtimise või need kaks ühendada. Õhuga tasakaalustamise seadmed ühilduvad paljude muude kraanasüsteemidega, sh Konecranesi XA- ja XM-töökohakraanade ning ka meie konsoolkraanadega.

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

Kliendilood

Konecranes tarnis ja paigaldas Jaguar Land Roveri uude lipulaeva, mootoritootmiskeskusse, suure valiku telfri- ja kraanatõstesüsteemide lahendusi.
Jaguar Land Rover – Wolverhampton, Inglismaa
Content bottom