You are here

Elektrilised kett-telfrid

 

Kuni 5000 kg pidev tõstevõime

Konecranes pakub kahte kett-telfrit, mis projekteeritud tõstetöödel paindlikkust ja vastupidavust silmas pidades. SLX elektriline kett-telfer suudab tõsta kuni 2500 kg ja CLX elektriline kett-telfer kuni 5000 kg raskust, andes teile tööstusrakendustes ja nõudlikes töökohtades vajaliku mitmekülgsuse.

Kompaktne ülaruum, konksuriputus ja mitmed muud funktsioonid muudavad telferi kergesti kohandatavaks just teie töökoha vajadustele.

Tõhusus ja ohutus samas paketis

Konecranesi uusim hõlpsasti kasutatav CLX elektriline kett-telfer on loodud töötsüklite kiirendamiseks, ohutuse tõstmiseks ja tööea pikendamiseks. See kohandatav ja kauakestev seade sobib suurepäraselt igale firmale, kus tehakse palju tööd.

Saate valida SLX elektrilise kett-telfri, mille kiirust saab muuta astmevabalt, et vertikaalne liikumine oleks sujuv. Tänu sellele funktsioonile püsib teie koorem ka nõudlikeimate tööde tegemisel paigal. Sel on kõik CLX-i funktsioonid ja veel muudki, näiteks elektrooniline ülekoormuskaitse, ketilõtku juhtimine ja löökkoormuse neelamine. See ühendab tõhususe ja ohutuse täiustatud tehnoloogiaga.

Tõstke peaaegu kõikjal

Saate neid elektrilisi kett-telfreid kasutada sildkraana, töökohakraana või konsoolkraanaga. Tänu mitmekülgsusele on Konecranesi elektrilised kett-telfrid täiuslik lahendus paljudele tõstmisrakendustele.

CLX- ja SLX-telfrite kohta saate rohkem lugeda meie asjakohaselt veebisaidilt konecranes.com/clx või võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.