You are here

CLX elektrilised kett-telfrid

Meie seni parim kett-telfer

Konecranesi uusim CLX elektriline kett-telfer on loodud töötsüklite kiirendamiseks, ohutuse tõstmiseks ja tööea pikendamiseks. See on erakordselt mitmekülgne ja vastupidav, mistõttu on see suurepärane valik nõudlikus töökohas. CLX suudab tõsta kuni 5000 kg koormat.

Peale tugeva alumiiniumraami on sel hooldusvaba ülekanne ja patenditud viiehambaline ketiratas koos vahehammastega, mis tagavad vaikse töö ja keti pikema eluea. Kasutades õlimääret, vaheneb reduktori töötemperatuuri ja seeläbi jõud suureneb. Kiiruseülekanne 6 : 1 võimaldab kiiret ja täpset liigutamist, täiustades omakorda töötsükleid.

Ohutu ja kergesti hooldatav

Konecranesi CLX elektrilist kett-telfrit on täiustatud, et muuta kraana ohutumaks ja pikendada selle tööiga. Ohutust tõstavad funktsioonid, nagu telfri ülekoormuskaitse, turvapidur ja konksuplokk. Peale selle takistavad pidur ja hõõrdsidur koorma mahapillamist või pisilibisemist.

Masina hooldamine ja sellele juurdepääs on väga lihtsaks tehtud, mistõttu on seisakuaeg minimaalne. Uus isereguleeruv magnetpidur on disainitud nii, et kogu piduri tööea jooksul pole reguleerimine vajalik ning tänu pistikühendustele on telfri komponente lihtne vahetada.

Disaini poolest tuntud

Konecranesi uue põlvkonna CLX elektrilisel kett-telfril on tänapäevane ergonoomiline ilme, tänu millele sai see 2013. aastal maineka tööstusdisainiauhinna Red Dot Award for Industrial Design ja 2015. aastal märgiti see disainikonkursil German Design Award ära disainikvaliteedi eest.

CLX elektrilise kett-telfri kohta saate rohkem lugeda meie asjakohaselt veebisaidilt konecranes.com/clx või võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

Toodame ka elektrilisi kett-telfriga kraanasid ohtlikele keskkondadele.

Kliendilood

Konecranes tarnis ja paigaldas Jaguar Land Roveri uude lipulaeva, mootoritootmiskeskusse, suure valiku telfri- ja kraanatõstesüsteemide lahendusi.
Jaguar Land Rover – Wolverhampton, Inglismaa

Video

Konecranes CLX hoist series won red dot award
Konecranes CLX electric chain hoists are designed for flexibility and durability in industrial applications. The new chain hoist series recently won the “red dot award: Product design 2013”. The red dot award is an international design award created by Design Zentrum Nordrhein-Westfalen in Germany. It has established itself worldwide as one of the most sought after quality marks for excellent design.