You are here

SLX elektrilised kett-telfrid

Täiuslik valik nõudlikule kasutusele

SLX elektriline kett-telfer ühendab oma tänapäevase tehnoloogia abil ohutuse ja tõhususe. See sobib suurepäraselt kõige jaoks alates täpsetest montaažitöödest ja õrnade detailide käsitsemisest kuni nõudlikumate kasutusviisideni.

SLX-il on kõik CLX elektrilise kett-telfri funktsioonid ja veel muudki. Selle tõstevõime on kuni 2500 kg.

Erakordne ohutus

SLX elektrilise kett-telfri tõstekiirust saab muunduri abil astmevabalt muuta. Sel on ka elektrooniline ülekoormuskaitse ja ketilõtku juhtimise funktsioon, samuti programmeeritavad piirlülitid. Laiendatud kiirusevahemik on abiks lühematel tsüklitel ning aitab osalisi koormaid kiiremini tõsta ja langetada.

Veel üks turvafunktsioon on löökkoormuse neelamine, mis vähendab löökkoormuse mõju. Peale selle suurendavad siduri- ja pidurikontroll impulssandurite abil ohutust.

Integreeritud mitmekülgsus ja pikk tööiga

SLX tuleb toime kõigega alates täppistööst kuni raskete ja keerulisemate töödeni ning tagab seejuures ohutuse ja võimaldab hõlpsat hooldust. Tugev ja vastupidav SLX kestab teie tehase teenistuses aastaid.

SLX elektrilise kett-telfri kohta saate rohkem lugeda meie asjakohaselt veebisaidilt konecranes.com/clx või võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

Content bottom