You are here

Käsijuhtimisega tooted

Meie paljude funktsioonidega vastupidavad käsijuhtimisega tooted

Konecranesi käsijuhtimisega kett-telfrid ja hoobtelfrid on hea valik igasse keskkonda, kus elektri kasutamine pole praktiline või võimalik. Tänu elektroonika puudumisele on need ka säästlik lahendus juhuks, kus igapäevane töö pole vajalik.

Meie 250 kuni 20 000 kg tõstevõimega käsijuhtimisega tooted rahuldavad teie tõstmisvajadused.

Ohutud ja töökindlad telfrid

Oleme tuntud oma seadmete ohutuse poolest ja erand pole ka meie käsijuhtimisega tooted. Kompaktne lahendus tähendab väiksemat kaalu, mis muudab koormate käitlemise lihtsamaks ja ohutumaks. Kahe hõõrdkettaga Weston-tüüpi topelt-friktsioonpidur pakub nelja pidurduspinda ning pidur on mustuse eest kaitsmiseks täielikult kaetud.

Klassiga 80 kõrgtugevast galvaaniseeritud terasesulamist suure korrosioonikindlusega kett tagab suure turvalisuse ja vastupidavuse. Peale selle võimaldab avatud tüüpi ketiajam lihtsamat kontrolli ja puhastamist.

Teie vajadustele kohandatavad käsijuhtimisega tooted

Meie käsijuhtimisega toodetest saate valida kas konksu külge riputatava või I-talale mõeldud vankriga mudeli. Vankrid on saadaval lükatavate või manuaalülekandega keti abil liigutatavatena.

Konecranesi telfrid saate hõlpsasti integreerida oma olemasolevate seadmetega. Kompaktne suurus ja väike kaal tähendavad, et saate kett-telfreid ja hoobtelfreid hõlpsalt paljudes erinevates kohtades kasutada.

Mõned meie käsijuhtimisega toodetest on saadaval ka ohtlikele keskkondadele.

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.