You are here

Konsoolkraanad

Muutuvale töökeskkonnale

Konecranesi konsoolkraanad on väga kohandatavad ning sobivad hästi erinevatele töökodadele ja tööstustele. See on kulusäästlik viis kuni 2000 kg ehitusmaterjalide käsitsemiseks.

Konecranes pakub nii tugi-konsoolkraanasid XM-terasprofiiliga kui ka ripp-konsoolkraanasid I-talale. Meie standardseid seinale paigaldatavaid konsoolkraanasid saab pöörata kuni 180°, postile paigaldatavaid kuni 270°. Saadaval on kohandatavad valikud, nagu kõrgemale tõstmise võimalus või 360° täispööre.

Kohandatav teie tehasele

Konsoolkraanad on saadaval mitmesuguste kandevõimete ja ulatustega. Konsooli kinnitamiseks seinale või põrandale on erinevaid viise, nii et saame tagada teie tehase jaoks parima lahenduse.

Reguleeritava konsoolilaagriga on tala horisontaalne reguleerimine täpne ja ülilihtne ning tala ja vankri juhuslik liikumine minimeeritud. Lisavalikutena on saadaval kasutatavuse optimeerimise funktsioonid, näiteks 10° sammudega reguleeritav pööramine ja kolmeasendiline lukk (–90°, 0°, +90°).

Konecranesi konsoolkraanad on saadaval ka ohtlikele keskkondadele.

Konsoolkraana kiire paigaldamine

Konecranesi konsoolkraanad saavad kasutada suuri tugevdatud terasest alusplaate, tänu millele on paigaldamine ja ümberpaigutamine lihtne. See vähendab nii tootmisseisakuid kui ka kraana paigaldamise või teisaldamise kulu.

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

Kliendilood

Konecranes tarnis ja paigaldas Jaguar Land Roveri uude lipulaeva, mootoritootmiskeskusse, suure valiku tali- ja kraanatõstesüsteemide lahendusi.
Jaguar Land Rover – Wolverhampton, Inglismaa
Content bottom