You are here

Töökohakraanad

Kraanasüsteemid igale vajadusele

Konecranesi XA- ja XM-töökohakraanasüsteemid on projekteeritud kuni 2000 kg tõstevõimet vajavate töökohtade ning tootmisliinide muutuvatele ja suurtele nõudmistele vastamiseks. Need võivad olla lakke paigaldatavad või eraldiseisvad, ühe või kahe sillatalaga või isegi monorelsid. XA-l on kerge ja vastupidav alumiiniumprofiil. XM on tänu terasprofiilile vastupidav ja tugev.

Pakume oma töökohakraanadele pikki tööulatusi. Sõiduraja profiil ulatub kaugele, võimaldades tootmis- ja montaažiliinide jaoks vajalikku täisulatust.

Kiire paigaldamine

Tööde jaoks, mis nõuavad töötajatelt täpseid korduvaid liigutusi, pakuvad meie töökohakraanad ergonoomilist ja kulusäästlikku lahendust ilma ehitusliku investeeringuta, mis sildkraana paigaldamisega tihtipeale kaasneb.

Meie standardsete profiilisuuruste ja poltühendustega töökohakraanasid saab kiiresti paigaldada. Mõnel juhul kulub selleks vähem kui päev. Sellise kiirusega tegutsemise ja paigalduse sobitamisega teie olemasolevasse tootmisgraafikusse on meie eesmärk minimeerida seadmete ja tootmisseisakut.

Tootlikkuse tõstmine kulusid kokku hoides

Kui teie ettevõte sõltub raskete koormate tõstmisel korduvate liigutuste tegemisest, on töökohakraana kiire ja lihtne viis tootlikkuse tõstmiseks.

Nii alumiiniumist kui ka terasest töökohakraanasüsteemid on saadaval ohtlikele keskkondadele.

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.