You are here

Kahveltõstukid

Fork lift trucks

 

Konecranesi SMV-kahveltõstukid tõstevõimsusega 10–80 tonni on uuenduslikuks lahenduseks materjali käitlemise vajaduste lahendamisel

Meie kahveltõstukid on loodud tegema töö ära nii tõhusalt ja kuluefektiivselt kui võimalik. Seetõttu kohandame sageli iga tõstemasinat nii, et see sobib ideaalselt eelseisvate raskete tööde jaoks. Jäik raam ja koormustundlik hüdrauliline süsteem annavad platvormi lisavarustuse valimiseks, mis sobib ideaalselt teie vajadustele. Tulemuseks on silmapaistva jõudluse, kuluefektiivsuse ja tööeaga kahveltõstuk.

Meie klientide igapäevase töö kergemaks muutmiseks pakume uudseid lahendusi ka terase- ja pabermassitööstusele, saeveskitele ning jäätmetest energiatootmise jt teistele tööstustele.

Meie arenduspingutused tähendavad tõhusamat materjalikäitlust

Tegeleme pidevalt arendusega, et meie kahveltõstukid saaksid kõrgemaid võimalikke hindeid kvaliteedi, tootlikkuse ja kuluefektiivsuse eest. Oleme töötanud välja lahendused, mis muudavad meie tõstemasinad kiiremaks ja tõhusamaks. Tegemist on eelistega, mis tähendavad teile suuremat tõste- ja langetuskiirust, otsest ja täpset manööverdamist ning hooldamiseks suurepärast juurdepääsu.

Parem nähtavus, ergonoomiline tehniline lahendus ja juhtseaded

Tõhusalt ja turvaliselt pikkade vahetuste vältel töötamiseks vajab operaator suurepärast töökeskkonda. Seetõttu on meie kahveltõstukitel nähtavuse, ergonoomilise kujunduse ja mugavuse poolest turu parimad kabiinid. Kabiinidel on suured aknad, mis pakuvad parimat võimalikku nähtavust kõikides suundades, ning kõik juhtseadmed on paigutatud mugavalt operaatori käe- ja vaateulatusse.